TATGD - Tat Gıda Sanayi A.Ş.
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TATGD - Tat Gıda Sanayi A.Ş.

Morph Guest

Azione Guest
    Tat Gıda yeni yatırımlarla 1 milyar TL ciro hedefliyor

http://www.fortuneturkey.com/tat-gid...defliyor-15336

Azione Guest
    *BNP PARIBAS, TAT GIDA için fiyat hedefini 5,30 tl'den 7.70 tl'ye çikardi, tavsiyesi 'AL'

(07/07/2015 - 10:22:26)

Azione Guest
    Maşallah Tat

+% 5,15

% 7.22

beni terse getirdi maalesef bu sıpa.. geri gelecek sandım yine.. fişek gibi gitti..

Alıntı Azione Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Tat

+% 5,15

Kuş Ölür, Sen Uçuşu Hatırla.. Furuğ Ferruhzad

Azione Guest
    Alıntı AGORA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    % 7.22

beni terse getirdi maalesef bu sıpa.. geri gelecek sandım yine.. fişek gibi gitti..
    Sayın AGORA,

Bir yıldır taşıyorum bu yavrucağı ve yüzümü hep güldürdü.Daha gideceği yol uzun

Saygılarımla,

evet farkındayım.. 7.30 lardan ayrılmıştım.. sonra 6.49 gördü sanırım.. fakat hep gözümün önündeydi.. trade ettirme merakı sardı son haftalarda.. bugün de hareketlenince yine geri gelecek sandım erken ayrıldım.. ben sabırsızım işte.. neyse elimde kalanlarla yine takipteyim.. bu hafta hareketli olacak sanırım..

Sayın AGORA,

Bir yıldır taşıyorum bu yavrucağı ve yüzümü hep güldürdü.Daha gideceği yol uzun

Saygılarımla,

Azione Guest
    evet farkındayım.. 7.30 lardan ayrılmıştım.. sonra 6.49 gördü sanırım.. fakat hep gözümün önündeydi.. trade ettirme merakı sardı son haftalarda.. bugün de hareketlenince yine geri gelecek sandım erken ayrıldım.. ben sabırsızım işte.. neyse elimde kalanlarla yine takipteyim.. bu hafta hareketli olacak sanırım..

Sayın AGORA,

Sabretmenizi tavsiye edeceğim

Evet bayağı hareket bekliyoruz kendilerinden

iyi bunu da kumbaraya atalım bakalım

Sayın AGORA,

Sabretmenizi tavsiye edeceğim

Evet bayağı hareket bekliyoruz kendilerinden

Azione Guest
    iyi bunu da kumbaraya atalım bakalım
    Pişman olmayacaksınız

Mazi kalbimde yaradır.. 1-1,5 sene önce senet 2 liralarda gezinirken, bu fiyata, yılların Tat firması, hem de Koç şirketi... Olur mu canım deyip de almamak, sonra da uçan hissenin peşinden bakakalmak.. This is Borsa...

Sayın Azione tat gıdayla yıldızım barışmıyor bir türlü.. bildiğin trade senedi .. sinir ediyor beni .. sinirlerim zıplıyor.. sabah 7.33 hoop 7.02. marja bak.. ya da ekrandan çıkarıp hiç görmemem gerek.. acayip trade yapıyorlar.. sistemi güzel kurdular bir süredir takip ediyorum hareketlerini ..

Pişman olmayacaksınız

Azione Guest
    Sayın Azione tat gıdayla yıldızım barışmıyor bir türlü.. bildiğin trade senedi .. sinir ediyor beni .. sinirlerim zıplıyor.. sabah 7.33 hoop 7.02. marja bak.. ya da ekrandan çıkarıp hiç görmemem gerek.. acayip trade yapıyorlar.. sistemi güzel kurdular bir süredir takip ediyorum hareketlerini ..
    Sayın AGORA,

Tarzımız farklı bana kalırsa.Maliyetim 2.38 ve bir yıldır taşıyordum.Geçen ay 6 kusurdan aldım.Maliyetim 4.76 oldu.Ben uvy olarak bekliyorum. Belki de siz trade seviyorsunuz)

Halil Hoca'ya da sormuştum ama ilgilenmediğim bir kağıt demişti.

Saygılarımla,

Yok trade yapamıyorum.. beceremiyorum.. sadece davranış olarak ekranda hareketleri gözümü bozuyor.. ilk maliyetim 3 civarıydı işte yine böyle tahammül edemedim sattım.. gelecekte daha iyi yerlerde olacaktır ve bu fiyatlara bu defa iç geçiricem muhtemelen..
    maliyetiniz çok düşükmüş.. tebrik ederim..

Sayın AGORA,

Tarzımız farklı bana kalırsa.Maliyetim 2.38 ve bir yıldır taşıyordum.Geçen ay 6 kusurdan aldım.Maliyetim 4.76 oldu.Ben uvy olarak bekliyorum. Belki de siz trade seviyorsunuz)

Halil Hoca'ya da sormuştum ama ilgilenmediğim bir kağıt demişti.

Saygılarımla,

Azione Guest
    Yok trade yapamıyorum.. beceremiyorum.. sadece davranış olarak ekranda hareketleri gözümü bozuyor.. ilk maliyetim 3 civarıydı işte yine böyle tahammül edemedim sattım.. gelecekte daha iyi yerlerde olacaktır ve bu fiyatlara bu defa iç geçiricem muhtemelen..
    maliyetiniz çok düşükmüş.. tebrik ederim..

Sevgili AGORA,

Aynı hareketleri Otkar'da da yaptılar.Ben aldığımda tank projesi bile yoktu.Ama sabrettim ve hala ediyorum.Bazen çok bunaldığım zamanlar oldu.Satıp hepsini Tüpraş'a yükleyeyim dedim ama sonra arkasından bakıp kalmamak için satmadım.

Sabır, en büyük silahtır.

Saygılarımla,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)