TAVHL-TAV Havalimanları Holding A.Ş. - Sayfa 3
Sayfa 3 Toplam 96 Sayfadan BirinciBirinci 123451353 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1435 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TAVHL-TAV Havalimanları Holding A.Ş.

http://www.borsagundem.com/anlik-bor...20180924092417

Haftalık takipimizdeki hisseler

TAVHL,SISE,ALKIM,GOODY,ANACM,FROTO,ECILC "

Vay be kanaryaci. Gelir gelmez caktin haberlerini. Eline saglik

Tam adamına söylüyorsun. İşin gırgırı Kim bu Admin ben diyorum teknoloji özürlüyüm. <<sen diyorsun Admin nerde bulurum bu delikanlıyı muhahahohohiiiii

Tamam sordum senin adina.

Alıntı galinse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortak telefonda hangi net i indireceğiz. Şu an bilgisayardan yazıyorum..
    Telefonda browser üzerinden girmek için alttaki linki kullanabilirsiniz, login olurken "beni hatırla" seçeneği seçili olmalıdır.

http://forum.bistte.net/forum.php?styleid=2

Ya da browser üzerinden siteye girdikten sonra sol altta "default style" yerine "default mobile style" seçebilirsiniz.

Googlestore'dan tapatalk uygulaması da kullanılabilinir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

lem öteki köy darmı geldi buradada TAVHL ını gazlayıp parlatıyorsun, seni gidi karabatak gazcısı seni......Gözüm üzerinde artık burada ona göre ......
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

bendemi alsam ne yapsam ne dersin karabatak gazcısı......BURALARDAN AL 37 CİVARI SAT GİBİ DURUYOR BENDE TEKNİK OLARAK ..MİLLETE DUYURULUR ......
    Konu yucin tarafından (25.September.2018 Saat 01:31 ) değiştirilmiştir.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Sen ne anlarsin havacilik hisselerinden bre Fossil. Vaktinde bana 'TAV ne, fabrikasi mi var?" dememis miydiniz?
    Bas git 1920'lerdeki hisselere. Hedef fiyat verip insanlarin kafasini karistirma Yatirim Danismanligi sertifikan olmadan. Araci kurumlar veriyor yeterince hedef zaten.

Hadi Kara. 2 bin lotla yine atraksiyon mu yapiyorsun?

Alıntı 666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi Kara. 2 bin lotla yine atraksiyon mu yapiyorsun?

Ak'da su kalmadı heralde...

Alıntı mrtk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ak'da su kalmadı heralde...
    O gitmez bir yere. Sene basindan beri ceviriyorlar tahtayi.

Sunu aciklayayim (ekleyecegim gidip gelip).

1 nolu isaretli yer ALICILAR - SATICILAR. Yani bizim PASTA / ARACI KURUM DAGILIMI / AKD dedigimiz. Normalde Ilk 5 kuruma gore yapilir. Ama benim ekranimda kolaylik olsun diye (yeni bir ekran acmaya gerek kalmadan gorebileyim), en iyi 3 alici ve satici var.

Bunlar NET islemler.

Yani yukardaki en iyi ALICI HSBC 61564 lotu 31.909 ortalama maliyetle almis. HSBC normalde 161564 lot almis, 100000 bin lot satmis olabilir. Ama nette 61564 lot artida.

DIGER kismi bu en iyi ilk 3 alici/satici disinda kalanlar.

Nasil bir onemi var? Genelde malin buyukbaslar tarafindan alindigini satildigini gosterir. Yukarda dengeli. Ama mesela Alici kisminda diger'de 1 milyon lot olsa, satici kisminda DIGER'de 5 milyon lot olsa… alicilar toplu, saticilar da butun piyasa demektir. Yani piyasadan 4 milyon lot alinmis demektir. [NOT: Borsa sonucta zero-sum, bunlara bakmanin pek o kadar onemi yok.]

3 nolu YAPILAN ISLEMLER...

Mesela 31.74'ten QNB Finans 1 lot satmis (HSBC'ye).

MAVI olanlar AKTIF ALIS islemleri, KIRMIZI olanlar AKTIF SATIS islemleri.

"Aktif Alis" ne demek… 31.80'e GARANTI yatirim 1000 lot satis yazmis diyelim. Birisi gelip onu alirsa (mesela HSBC oradan 221 lot almis), bu Aktif Alis oluyor (yani Garantinin Pasif Satisindan almis).

2143 lot Meri'nin alisinin karsisinda sadece noktalar var (….). Bu ne demek? Degisik saticilardan almis demek. AKTIF ALIS islemi onemli oldugu icin pek gerekli degil kac kisinin malini aldigi. Ama o noktanin ustune basilp kimlerin satittigini da gorebiliyoruz. Ya da islemlerin hepsini gostermesi icin ayarlayabiliyorsunuz.

Galinse, Kene ne yapmis yukarda? Garanti Yatirim?

Alıntı 666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen ne anlarsin havacilik hisselerinden bre Fossil. Vaktinde bana 'TAV ne, fabrikasi mi var?" dememis miydiniz?
    Bas git 1920'lerdeki hisselere. Hedef fiyat verip insanlarin kafasini karistirma Yatirim Danismanligi sertifikan olmadan. Araci kurumlar veriyor yeterince hedef zaten.

Sen Soda dan ne kadar anlıyorsan bende Tav dan o kadar anlarım lem dingilletto.Hala yalanlarınla milletimi kandıracaksın ne zaman nerde yazmışım o yazıyıki yazsam ne olacak ben teknik bakarım, bu aralar Tav oldum Tava.37 lerden tam satmalık kısa vade teknik öyle diyo.Senin sertifikan varda ondanmı habire gazlıyorsun Tav ı ha burada ve öteki tarafta.Gözüm üzerinde kimi kimin yerinden kovuyorsun lem karabatak gazcısı....heh.

Evet, kemerler bağlandı mı ? Açık olan cep telefonlarını kapatalım, masaları kapatıp, koltuğu dik duruma getirin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)