TAVHL-TAV Havalimanları Holding A.Ş. - Sayfa 51
Sayfa 51 Toplam 96 Sayfadan BirinciBirinci ... 41495051525361 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1435 adet sonuctan sayfa basi 751 ile 765 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TAVHL-TAV Havalimanları Holding A.Ş.

Alıntı galinse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gönlümden geçen %8 Ama bugün %3 bekliyorum
    Gönül Ferman dinlemiyor. Haydi hayırlısı.

İki dakka boş bıraktık yine patlatmışlar hisseyi.... Galinse abi haber lazım böyle olmayacak...

Ayni 22-24 bandinda surundurmeye devam. Biraz uc noktalarini yoklasin anlayacagiz niyet bu muymus.

Galinse %10 yemeden koymaz haber. "Sabiha gidiyor" dedikce nasil deli danalar gibi her tarafa saldirdi, bir gunde 27 tane haber koydu!

Alıntı mrtk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki dakka boş bıraktık yine patlatmışlar hisseyi.... Galinse abi haber lazım böyle olmayacak...
    mrtk ortak yok ne haber ne dedikodu hiçbir şey yok

Alıntı 666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni 22-24 bandinda surundurmeye devam. Biraz uc noktalarini yoklasin anlayacagiz niyet bu muymus.

Galinse %10 yemeden koymaz haber. "Sabiha gidiyor" dedikce nasil deli danalar gibi her tarafa saldirdi, bir gunde 27 tane haber koydu!
    SABİHA gidemez gitmeyecek Ya bizim olacak yada TOPRAĞIN muahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bak şimdi milleti bi çılgına çevireyim:

Araştırdım. 18.20' ye düşerse alırım. Ederi o.

Alıntı NSHYDN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yeni ortak ya sen hissenin değerini bilmiyorsun yada hiç dayak yemedin. Bir daha böyle fiat yazarsan çok ayıp edersin. Burası borsa dediğin fiata gelirmi gelir. Sen gine böyle fiat yazma

galinse oy galinse. napim girdim mi 1k lottan aşağı girmem ben. cebimde de 18,200 lira var ben ne yapayım. totem bu bende. geçen bir isbtr ye heveslendim. olmadı yapamadım. bunu da yapamam ellaam.

Belli oldu bu uyuz 0.001 arti yapamiycak gene..

şimdi gelelim fasülyenin nimetlerine:

3Ç18 de geçen yılın aynı dönemine göre 58% artan bir net kâr. Beklentilerin bir miktar altında - sınırlı negatif
    artışın sebebi kur ve yolcu sayısındaki artış kuvvetle muhtemel. kur da gevşedi - sınırlı negatif
    Antalya havalanı - sınırlı pozitif , Medine havaalanı - sınırlı negatif (Kaşıkçı olayı)
    tunus, gürcü, üsküp, zagreb - nötr
    3ncü havalaanındaki TAV dışı her gelişme - negatif

burdan bi hikaye çıkmaz. buna yeni bir hikaye lazım. yeni bir satın alma. Sani beyi iyi okurum, takip ederim. En iyi niyetli patronlardan biridir. eminim şu an emir erleri dünyanın 4 bir yanındaki potansiyel satın almalarla ilgileniyorlar ve kendisi de pusu da yatmış bekliyordur. ama bu biraz zaman alacaktır.

yani görünen kısa vadede teknik hareketlerden başka bişi olmaz. ama uzun vade iyi kağıt. haa maliyetlenme nerden diye sorsam kendime cevabını bilecek kadar tanıyamadım hisseyi.

herkese bol kazançlar.

Artık o inanmıyorum şaka 😁😂🤣😃😄

665000 lot alis oldu 23.44 den karanlik odada ne diyorsunuz ????

Alıntı NSHYDN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu NSHYDN öbür taraftaki ile ayni kisi mi?

Kimseye dokundurma yapmıyorum sadece bilgi için

Haberler Ekonomi Yabancı turist sayısı 35 milyonu aştı
    Yabancı turist sayısı 35 milyonu aştı
    Turizm Bakanlığı verilerine göre yılın ilk 10 ayında gelen yabancı turist sayısı yüzde 22 artışla 35.6 milyona ulaştı.
    Yabancı turist sayısı 35 milyonu aştı
    Paylaş Tweetle Paylaş Paylaş E-Bülten A+ A-
    30 Kasım 2018
    Turizm Bakanlığı tarafından açıklanan ve Emniyet Genel Müdürlüğü'den alınan geçici verilere göre 2018 yılı Ekim ayında Türkiye'yi ziyaret eden yabancı sayısı geçen yılın aynı ayına göre yüzde 25,48 artışla 3 milyon 755 bin 467 oldu.

Ekimde gelen 3.8 milyon yabancı ziyaretçinin 48 bin 989'unu günübirlikçiler oluşturdu.

Ülkeye gelen yabancı ziyaretçilerin en çok giriş yaptıkları sınır kapılarının bağlı olduğu iller sırasıyla Antalya, İstanbul, Edirne, Muğla ve Artvin oldu.

Ocak-ekim döneminde ise yabancı turist girişi bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 22,43 artarak 35 milyon 571 bin 419 oldu. Bunların 326 bin 709'unu günübirlikçiler oluşturdu.

10 aylık döneme bakıldığında yabancı ziyaretçilerin en çok giriş yaptıkları sınır kapılarının bağlı olduğu iller ekim ayındaki gibi sırasıyla Antalya, İstanbul, Edirne, Muğla ve Artvin oldu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)