TAVHL-TAV Havalimanları Holding A.Ş. - Sayfa 69
Sayfa 69 Toplam 98 Sayfadan BirinciBirinci ... 1959676869707179 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1469 adet sonuctan sayfa basi 1,021 ile 1,035 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TAVHL-TAV Havalimanları Holding A.Ş.

Alıntı 666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Citi'den bahseidyorum spenc. %10'cu o. Ama arada Citi'nin yatirim icin alan musterileri de vardir elbette demek istiyorum.
    Yok benim soylemimde o yondeydi. Citi dose teb yatirim deniz yapikredi vs vs surahinin dibinde kalmalı olanlardan zaten, yoksa uzunda zor işler. ytd.

Alıntı spenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok benim soylemimde o yondeydi. Citi dose teb yatirim deniz yapikredi vs vs surahinin dibinde kalmalı olanlardan zaten, yoksa uzunda zor işler. ytd.
    Zaten zevkine bakiyoruz. Birsey anlamak mumkun degil aracilardan. Genelde herkes kademeye donuyor ama.

Zaten zevkine bakiyoruz. Birsey anlamak mumkun degil aracilardan. Genelde herkes kademeye donuyor ama.
    666 eline emegine sağlık.

Sayın spenc; dün sorduğun uyumsuzluklara saatlikte baktım. Ne pozitif nede nefatif uyumsuzluk yok. Hatta o kadar uyumlu ki Macd ve rsi nereye hisse oraya... Şimdilik öyle bir durum yok saatlikte... Bol kazançlar

Su 24'un ustune atalim da, ucurumun kenarindan biraz uzaklasalim. Hissenin zaten icine etmisler, ucurum dedigimiz bir %10 verip korkutmalariydi oradan. Ibrahim'in de dedigi gibi.. ustunden, altindan, yanindan aliriz.

Alıntı spenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    666 eline emegine sağlık.
    Senin de.

Senin de ne yaptigini anlayamadik ki. Aliyor musun, satiyor musun, ne yapiyorsun.

Alıntı galinse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    An itibariyla Angara"dan ayrıldım.Size yılsonu itibariyla sürprizlerim olacak iyi bir görüşme oldu. Aracında şu an 66.666 devirdi bazı kişilere duyurulur.Herzamanki gibi YTD'dir
    Nasil bir surpriz? Koymuyorsun ki haber falan. mrtk atiyor arada Franchk aldiginda.

Su 24'un ustune atalim da, ucurumun kenarindan biraz uzaklasalim. Hissenin zaten icine etmisler, ucurum dedigimiz bir %10 verip korkutmalariydi oradan. Ibrahim'in de dedigi gibi.. ustunden, altindan, yanindan aliriz.
    Değerli arkadaşım dibini bulduk. Oranın altında kalıcı olmasın yeter. Paylaştığın grafiğe de bak; dibi genellikle bir daha tarıyor. İnşallah olmaz YTD

Kazancın bol olsun, çok emek veriyorsun

Mahulli de birakip kacti. Dayanamadi herhalde. Temettu diyordun be Mahulli. Bekleseydin.

Gen Yatirim diye pis bir hisseden tanirim onu (hissem olmadi, meraktan arastirdim). Neler neler oldu o hissenin forumlarinda.

Bari Kara kazandirsaydi ona. Yuzumuzu Kara cikartti.

Alıntı İbrahİm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşım dibini bulduk. Oranın altında kalıcı olmasın yeter. Paylaştığın grafiğe de bak; dibi genellikle bir daha tarıyor. İnşallah olmaz YTD

Kazancın bol olsun, çok emek veriyorsun
    Herkes emek veriyor, paylasimda bulunuyor bir sekilde. Forumun amaci da bu degil mi zaten?

Herkes emek veriyor, paylasimda bulunuyor bir sekilde. Forumun amaci da bu degil mi zaten?
    Öyle tabii de emeği takdir etmek istedim. Bol kazançlar

Fransadaki Sarı yelekler tüm otobanları işgal etmişler. Tüm hgs cihazlarını kırmışlar. Ayrıca havaalanlarinida işgal etmeyi düşünüyorlarmış bize zararı olumu

Spenc birtek seni görüyorum yukarıdaki yazımla ilgili kısa bir yorumun varmi.

15. 05.December.2018, 21:54
    Sebep
    Gereksiz

16. 05.December.2018, 22:19
    Sebep
    Gereksiz

Alıntı İbrahİm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın spenc; dün sorduğun uyumsuzluklara saatlikte baktım. Ne pozitif nede nefatif uyumsuzluk yok. Hatta o kadar uyumlu ki Macd ve rsi nereye hisse oraya... Şimdilik öyle bir durum yok saatlikte... Bol kazançlar
    Nasıl hocam 12 kasım tarihindeki dip
    14 gunlukte rsi 12xx iken 3 aralıkta 2 nci dipte rsi 40xx de pu görünmüyor mu? Teknikten çok anlamasamda affiniza sığınarak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (5 kayıtlı ve 1 misafir)

1. spenc,
  2. İbrahİm,
  3. 666,
  4. mrtk,
  5. galinse