TAVHL-TAV Havalimanları Holding A.Ş. - Sayfa 70
Sayfa 70 Toplam 98 Sayfadan BirinciBirinci ... 2060686970717280 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1464 adet sonuctan sayfa basi 1,036 ile 1,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TAVHL-TAV Havalimanları Holding A.Ş.

Alıntı galinse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spenc birtek seni görüyorum yukarıdaki yazımla ilgili kısa bir yorumun varmi.
    Yazdım sildim abi. Yine kimse yok sohbet yok. 1 üye 9 misafir okuyor. Ne gelen var ne giden. Düşerkende yazıyorum cikarkende. Bende okuyacağım bu misafirleri yazarsam ar artık.

Alıntı spenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdım sildim abi. Yine kimse yok sohbet yok. 1 üye 9 misafir okuyor. Ne gelen var ne giden. Düşerkende yazıyorum cikarkende. Bende okuyacağım bu misafirleri yazarsam ar artık.
    Suanda 14 misafir bu ne ya. Hiç burası 14 kişi olmamış ki. Ne yazan var ne birsey. Hadi iyi geceler size.

Sistem otomatik logout ediyor uyeleri 1 satten sonar anladigim kadariyla.

galinse TAV'la ilgili soruyor sana. Bir onceki yazidaki "havalimani" kelimesinden belli.

1 sayfa hikaye anlatiyorsun, sonuna da "Umarim TAVla ilgili sormadiniz" diyorsun!

Ayrica niye siliyorsun ki (TAVla alakali olmasa da genel gorusler)?

Ben ne yaptigini, ne yapmak istedigini anlamadim da o yuzden sordum "aliyor musun, satiyor musun, ne yapiyorsun?" diye.

Alıntı 666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sistem otomatik logout ediyor uyeleri 1 satten sonar anladigim kadariyla.
    Abi olur mu öyle şey ya en sevmediğim haller bilirsin obur taraftan beni kızdım yani. Yazsin lar bildiklerini kafa patlatiyoruz tartışalım konuşalım. Bugün diğer köyde laf caktim şu senin selimmidir nedir cevap yok.ne bu simdı. Sevmem ben öyle.

Bir de Kafe var spenc. Muhabbet icin orasini da deneyebilirsin.

Nasıl hocam 12 kasım tarihindeki dip
    14 gunlukte rsi 12xx iken 3 aralıkta 2 nci dipte rsi 40xx de pu görünmüyor mu? Teknikten çok anlamasamda affiniza sığınarak.
    Okadar geriye bakmadım sayın spenc. Soru dün gelince yaklaşık bir hafta içindeki saatliğe baktım. Detaylı bakıyım madem uygun bir zamanda. Günlük haftalık incelerim. Sen var diyorsan vardır. Detaylar önemli aslında.

Abi olur mu öyle şey ya en sevmediğim haller bilirsin obur taraftan beni kızdım yani. Yazsin lar bildiklerini kafa patlatiyoruz tartışalım konuşalım. Bugün diğer köyde laf caktim şu senin selimmidir nedir cevap yok.ne bu simdı. Sevmem ben öyle.
    Logout olayini "niye ziyaretci hep" diye sordugun icin soyledim. Sayfada dururken belli bir sure sonra yazmamissan, refresh etmemissen logout oluyorsun. Ziyaretci olarak gorunuyorsun.

Butun gundur yaziyoruz. Daha ne kadar yazalim ki. Birsey oldugu yok. Trafik verilerimiz gelir yarina, onlara bakariz.

Karşıya selim bir uğradı gitti. Ne zaman hisse perişan olur o zaman gelir. Yazdığından haberi bile yoktur

Alıntı galinse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fransadaki Sarı yelekler tüm otobanları işgal etmişler. Tüm hgs cihazlarını kırmışlar. Ayrıca havaalanlarinida işgal etmeyi düşünüyorlarmış bize zararı olumu
    O iş çözülmedi mi yaw. Zamları ertelettiler. Dağılmamışlar mı hala?

Alıntı İbrahİm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okadar geriye bakmadım sayın spenc. Soru dün gelince yaklaşık bir hafta içindeki saatliğe baktım. Detaylı bakıyım madem uygun bir zamanda. Günlük haftalık incelerim. Sen var diyorsan vardır. Detaylar önemli aslında.
    Abi benim elimde telefon var şaka yapmıyorum birsey kullandığım yok kalem kagit tel . bir sürü yazdım aslında umarım okumadiniz sizlerin teknik tecrubeleriniz yanında benimki boş beleş şeyler yani o derece.
    Ben genel olarak piyasanın psikolojisı ile birlestiriyotum gidişatı. Yoksa teknik var saygım sonsuz ama %50 psikoloji gördüğüm bu 7 yıldır. Zaten tekniği oluşturan etmenler temel altyapı sonucu oluşuyor ve oluşan bu sonuç matematiksel verilerle psikolojiye dönüşüyor sonuç tekniği veriyor. Fibonacci seviyeleri pu lar çanak kulp hepsi vs. Çok mazur görün lütfen. Ytd.

Herkese iyi geceler.

13. 05.December.2018, 23:50
    Sebep
    Gereksiz

Yarın 20 günlük mesela 238x deyip geri çekilir mi yoksa, düşüp güç toplayıp 50 günlüğe gider mi 25xx, hacim dunkunden zayıf kalmış gibi. Yoksa yine endeks yarın terse dönerken biz mi dönücez terse. Halk vs vs doji yıldiz bırakmış 2 nci yıldızı verecekse yine gapli asagi açar ya da yukarı gapli açarsa endeks terse döner vs vs. Ytd.

Abi benim elimde telefon var şaka yapmıyorum birsey kullandığım yok kalem kagit tel . bir sürü yazdım aslında umarım okumadiniz sizlerin teknik tecrubeleriniz yanında benimki boş beleş şeyler yani o derece.
    Ben genel olarak piyasanın psikolojisı ile birlestiriyotum gidişatı. Yoksa teknik var saygım sonsuz ama %50 psikoloji gördüğüm bu 7 yıldır. Zaten tekniği oluşturan etmenler temel altyapı sonucu oluşuyor ve oluşan bu sonuç matematiksel verilerle psikolojiye dönüşüyor sonuç tekniği veriyor. Fibonacci seviyeleri pu lar çanak kulp hepsi vs. Çok mazur görün lütfen. Ytd.
    Hiç önemli değil hatta gözden kaçan bir şey olursa teknik açıdan yakalamış oluruz. Güzelde olur. İşim gereği gün içi bende sadece telefondan bakabiliyorum. O da müsaitlik durumuna göre. Hafta sonu detaylıca inceleriz.

O kadar çok şey yazıp çizmişlerki adamlar; mum grafikleri, ayı-boğa oluşumları, onlarca indikatör, envai çesit formasyon yazdıkça yazılır. Bu kadar olasılığın hepsini birden değerlendirmek çok zor. Görmeye bağlı birazda. Hepsi bir yana ekonomik kırılganlık, küresel gelişmeler, hissenin hikayesi..... Birde adamların robotları
    Bu fakir ne yapsın. Bilgi paylaşarak düşerkende çıkarken de kazanmaya çalışıyoruz. 666 nın taktik güzel, sürekli trade

Yarın 20 günlük mesela 238x deyip geri çekilir mi yoksa, düşüp güç toplayıp 50 günlüğe gider mi 25xx, hacim dunkunden zayıf kalmış gibi. Yoksa yine endeks yarın terse dönerken biz mi dönücez terse. Halk vs vs doji yıldiz bırakmış 2 nci yıldızı verecekse yine gapli asagi açar ya da yukarı gapli açarsa endeks terse döner vs vs. Ytd.
    Yukarıda nereye giderse gitsin. Karanlıktaki gapı onutmaz onu bilirim. 200 günlüğün üzerinde (23.90) trade düşünüyorum. Stopumu da koyarım. Tekrar dip taramak isterse korunurum YTD

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 4 misafir)

1. İbrahİm,
  2. 666