TAVHL-TAV Havalimanları Holding A.Ş. - Sayfa 73
Sayfa 73 Toplam 98 Sayfadan BirinciBirinci ... 2363717273747583 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1466 adet sonuctan sayfa basi 1,081 ile 1,095 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TAVHL-TAV Havalimanları Holding A.Ş.

Alıntı spenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok yazdım sildim diğer tarafa yazdım sildim dedim bosver. 2312 önemli üzerinde kalsın bugunluk dedim sonra kafa karistirmayayim. İşlem yapıyorum aldiklarimi. Ytd.
    Mahulliyi kastediyordum.

Benim lot cok fazla 30 lu rakamlara cıkarsa yeterli gibi bakalım

Citi raporunun hakkini veriyor gibi bakalim... Teknikci arkadaslar da yorum yaparsa guzel olur.

Alıntı mrtk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Citi raporunun hakkini veriyor gibi bakalim...
    Sabah satistaydi. 100K 23.00 ortalama satti. Seans sonlarina dogru geldi 250K 23.20 ortalama ile aldi. Bizim %10'cu degilse mal almak icin yapilmisa benziyor.

Alıntı Mahulli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim lot cok fazla 30 lu rakamlara cıkarsa yeterli gibi bakalım
    Lot fazla neye gore? 30'lu rakamlari bekleyebilecek misin ki? Ayrica 30'u once gecti, o zaman niye satmadin da simdi 30'da satacaksin? Aradan gecen zamanda senin maliyetin artti enflasyondan dolayi (zaman maliyeti).

6. 06.December.2018, 19:17
    Sebep
    Gereksiz

Daha once 30 rakami gecice suandakinin 5 te 1 hissesi vardı o kadar önemi yoktu ama şimdi tekrar mallandik epeyce şimdi cıkarsa satarım kademili tabi nasip..

Anladim tamam. Hepimiz cok mallandik bu sefer.

Trafik datalarimizi koymamislar. Sabaha dogru koyarlar herhalde, o zaman bakariz.

Kapanisa yarim saat yaptigi hareketler umut verici degil mi sizce de ? Yoksa yine 2 ileri 1 geri mi?

İlk sayfayi okudum buranın ilk defa tesadüf ama devamı gelmemiş. Anılar canlandı rakamlar veriler çok komik. O süreçte pd 4 kusurdu çok ilginç defter değerinin 4 misli tahminler varmış demekki yani 2450 yi gördüğümü çok iyi hatırlıyorum.sonra temettü verince aşağı çekildi rakamlar tabi. O süreçte bol para, dolar 2-3 arası. Sanki o tarihé göre para harcamak simdiye göre daha zor. Ve hayat daha pahali. 1990 dogumlulardan sonrası fakirlik yaşamadı hiç bu ülkede ellerinde iyi telefonlar, tabletler iyi arabalar.
    Temkinli olmak gerek her daim, kredi ile işlem yapmayın. Evinizi ailenizi düşünün, forumlarda orada burada usta üstad vs inanmayın. Kimse yarını bilemez. Gidecek olanda para gelecek olanda para. Sağlık ve aile olmadıktan sonra neye yarar para. Birsey oldugu icin yazmadım. Öyle işte. Saygılar tekrardan yatırım tavsiyesi olmadan.

Alıntı mrtk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapanisa yarim saat yaptigi hareketler umut verici degil mi sizce de ? Yoksa yine 2 ileri 1 geri mi?
    Hissenin yuku agirlasti. Fazla umut baglamamak lazim uzun bir sure. 2 ileri 1 geri, 1 ileri 2 geri, vs.

Alıntı 666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hissenin yuku agirlasti. Fazla umut baglamamak lazim uzun bir sure. 2 ileri 1 geri, 1 ileri 2 geri, vs.
    666 yarın önemli görünüyor dow her ne olduysa boşluklu açmış hiç bu gece piyasaya bakmadım ama umarım yarın pozitif ayrisiriz. Ortalıkta yine kimse yok. Hayirlisi.

Ne bu yaaaa sabah sabah eksi acmalar benim bayramlık ağzımı açtırmak için uğraşıyor. Bir acarsam çok fena döverim bak kara beni çileden çıkarma düzgünce +%5 yap

Hah söyle ya! Kimse yazmayinca gitme kararı aldiydim. Bende aynı duygulardayim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (5 kayıtlı ve 2 misafir)

1. galinse,
  2. İbrahİm,
  3. mrtk,
  4. 666,
  5. spenc