SODA - Soda Sanayii - Sayfa 65
Sayfa 65 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 1555636465
Toplam 974 adet sonuctan sayfa basi 961 ile 974 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SODA - Soda Sanayii

Hakaret diyorsun da sen unutuyorsun galiba bizim ustumuze tuvalette sifonu cektigini, tayfasiyla ana avrat kufur ettiklerini. Ayni halti iste Nik'e de, Barba'ya da yapmis.
    Hakaret ettiysek cezasini da aldik.
    Onun yuzu koseledir, oyle hakaretten alinmaz. Hisse dustu mu tuyer. Cikmaya baslasin gelir. 4 kisinin oldugu forumda onun isi olmaz.

Her neyse, yazmayayim buraya artik. NSH ekran istersen TAV'da sor.

Alıntı evergreen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kisada yanilan siz miydiniz sn NSHYDN?

Bu fiyatlar alim firsati olabilir mi 8.26 zirvesine gore acaba?
    sayın bags bani kardeş
    kendi fikrim
    6.9 ve altı (yine tekrar ediyorum kendi fikrim) alım fırsatıdır.

sıra 7.7x lerde hadi bakalım...
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Geldin mi? Merak ettik ne oldugunu sana.

Hadi kazancin bol olsun. Iyi gidiyor Kulcu.

O 9 ' lar buraya gelecek .Artık 9 larda kesmez ya neyse şimdilik 9 diyelim nazar değmesin Sodamıza.....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

[QUOTE=yucin;115930]sıra 7.7x lerde hadi bakalım...[/QUOTE

7.74 ü test ettik ve burası mutlaka geçilecektir....

hedef,(hep atıyorum ya ) 7.77 ve üstü tutunursak 8 ler bizi bekler......

grafikler üstte takılı ,ya önceden 8.26 ya giderken yaptığı gibi üstten düzeltecek yada tam düzeltecek bunu önümüzdeki günler belli edecek...

bu grafiğimi hatırlayanlar bilir en son hali geride ve o zamanlar kırmızı ve düşüşte idi ve 26 ekim 2018 de yükselişine başlamış ve halen son halinde görüldüğü gibi yükseliş trendinde SODA .Önümüzdeki hafta belli olacak durumu göreceğiz bakalım. Dediğim gibi attım salladım 7.77 kalıcı ve hacimli geçilirse 8 ler bizi bekler....

üstteki grafiğin bundan önceki hali ve açıklamam buydu.

Alıntı yucin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu grafiğimde önceden, belirttiğim gibi kırmızı ok yandığında dikkatli olunması gerektiğini belirtmiştim ve bugün yukarı bir dönüş emaresi olup olmayacağı bu haftanın kalan günleri belli edecektir.Takipte fayda var diyorum......

Alıntı 666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

işin gücün pislik sen busun işte .Utanmıyorsun milletide yanıltmaya çalışmaya bundan sonra senin attığın takaslara kim güvenipte işlem yapar hiylekar herif .Git önce adam ol, birde o küfürbaz ağzını temizleyebilirsen temizlede öyle gel karşıma tabi birde attığın hakaretlerden dolayı herkes içinde birde özür dileyebilecek kadar insan karakterlimisin millet görsün önce seni zavallı müsvedde...heh.

ama merak etme o 9 lardaki alış satışlarda olacak o zaman yedirecem sana bu grafiği zavallı müsvedde muhahahahaha......heh...

Ayrıca insanları yaniltıcı bilerek ve kasten yapılmış bu provakosyonca pisliğin bir suç olduğunu ve bu pisliği bu zavallı müsveddenin bu siteyi kendi egosunu tatmin etmek amacıyla kullanması bir suçtur ve site yönetimininde bunu kabul etmesi ve bu pisliğin yaptığı bu suçu hala burada kabul etmesi ve bu zavallı müsveddeyi hala burada bu tip suç ihtiva eden pisliklerine izin vermesi ve gerekeni yapmamasıda bu sorumsuz yüzünden başınızın ağrımasınada neden olabilir ben şimdiden uyarayım.Demekki takas atmaktaki maksadı insan yanıltmak olan bu tehlikeli zavallı müsveddeden herşey beklenebilir ve kimbilir bu provakasyonları daha önce kaç defa yapıp insanları yaniltti bu ve bundan sonra bunun hiç bir takas bilgisinede güven olmaz zira çok tehlikeli bi provatörce hareket eden bir mahlukla karşı karşıyasınız aman dikkat edin buna benden demesi .....
    Konu yucin tarafından (Dün Saat 00:34 ) değiştirilmiştir.

Ne diyorsun abi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)