SODA - Soda Sanayii
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SODA - Soda Sanayii

SODA - Soda Sanayii

Soda Sanayii

1.....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

7.77 geçilmeli 8 lere gitmek için.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

30...

gunaydın yucin . bol kazançlı bir gün olsun yine. dün 7.62 üzerine atabilse bugün 7.77 kesin test edilirdi ama açıkçası sabahtan ben biraz gevşeme bekliyorum. Acelemiz yok. bekleriz.

Eski forum tamamen silindi mi yav?

7.49 a kadar verdi. daha aşağı beklerdim şimdilik sakin bakalım. burda da duvara yazar gibi hissediyor insan kendini

Alıntı evergreen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski forum tamamen silindi mi yav?
    orda da bişeyler olmuş gitmiş herşey.

Olay zepso rumuzlu üyeyle ASAP rumuzlu üyelerin karşılıklı atışmalarıyla başladı. Ortamı sakinleştirmeye çalıştık ama ASAP s.kerim sokarımlı laflar yazıp Ey Özgürlük rumuzlu üye de zepso ya küfürlü hakaret edince işler rayından çıktı.

Zepso yine de ağzını bozmadı ve bir daha da yazmam bu foruma deyip gitti.

Ben 3 gün ceza almışım. Karşılıklı sohbetten. Bu benim 10. Cezam falan herhalde, alışkınım ben.

Olay zepso rumuzlu üyeyle ASAP rumuzlu üyelerin karşılıklı atışmalarıyla başladı. Ortamı sakinleştirmeye çalıştık ama ASAP s.kerim sokarımlı laflar yazıp Ey Özgürlük rumuzlu üye de zepso ya küfürlü hakaret edince işler rayından çıktı.

Zepso yine de ağzını bozmadı ve bir daha da yazmam bu foruma deyip gitti.

Ben 3 gün ceza almışım. Karşılıklı sohbetten. Bu benim 10. Cezam falan herhalde, alışkınım ben.
    14 ocak 23:30 a kadar yokum ben de. En son ASAP ın değerli bir teknikçi olduğunu, kaybedilmemesi gerektiğini, Zepso'nun da Soda ve şişe arasında yaşanan son zamanlarlardaki reverse correlation ı tespit ettiğini ve forumda bir an önce sulh olması gerektiğini yazdım. ingilizcesi olmayan arkadaslar için parantez içinde Reverse correlation'ın türkçesini yazdım sanırım ondan atıldım. Hayırlısı.

Evet, ingilizceyi küfür sanmış olabilirler.

Evet, ingilizceyi küfür sanmış olabilirler.
    ingilizce olarak yazdığım şeyin türkçe karşılığı nereye çeksen oraya gider. ben ne yapayım arkadas dilimiz böyle

Alıntı 666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    666,
    BARBA,
    CARPEDİEM,
    dimitris,
    doctormtr,
    Giyomtel,
    kinowa,
    moza80,
    Ponkida,
    seltek
    Bunlar sağ kalanlar mı? ASAP ı temelli atmış olabilirler. Böyle yönetimin ta AQ yazdı bi kaç sefer

Alıntı 666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlarin hicbiri ceza almamis. Kim aldi ki?

Sn. Admin, bu sahsa ben birsey yazmiyorum soz verdigim gibi. Ama ekstrem bir durum oldu, Soda topigine yazmamiza musade edersiniz artik.
    ASAP ve EY Özgürlük temelli uçurulmuştur bence

@666 sen de bırak artık kavga dövüşü @yucin ile.

İsteyen istediğini yazsın, yakışmıyor bu çekişmeleriniz. Hem böyle birbirinizi yiyin, 20 mesajın 19'u biribirinize laf sokma, hakaret olsun sonra da bu forum çok ıssız, kimse gelmiyor diyin. Gelmez tabii, millet bunları okumaya mı gelicek?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)