SODA - Soda Sanayii - Sayfa 2
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 16 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SODA - Soda Sanayii

Alıntı 666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    666,
    BARBA,
    CARPEDİEM,
    dimitris,
    doctormtr,
    Giyomtel,
    kinowa,
    moza80,
    Ponkida,
    seltek
    bunlar yoktu çoğu dün.

neyse sodaya dönelim. son zamalarda yukarı olan her 3% ve üzeri hareketle soda ertesi gün derhal veriyordu kazancını. bugün bi enteranslık var. bu arada şişede de yeni bir dip var. alım fırsatı olabilir diye düşündüm. 5.26 dan tepebilir yukarı.

Ey Ozgurluk ya da zepso… kim oldugunu hatirlamiyorum ama biri saygisiz okuzun tekiydi. Dinozorlar ahirlarinda kalsin falan yazmisti.
    ey özgürlük değildi. eminim. hatta kim etti o lafı hatırlamıyorum ama eyözgürlük ona da küfür etmişti o lafından dolayı

Tamam, iftira atmayalim cocuga. Bunu kime yazmistin?
    ben de ona uğraştım ama foruma giremiyorum. yoksa çıkarırdım kimin yazdığını. sen girebiliyorsan benim gönderilerimden bulabilirsin. merak ettim. saygısızın tekiydi.

buraya soda pastası atacaksın TAV değil

Bu vbulletin alt yapılı forumlarda arama tuşu bi halta yaramıyor. Normalde arama kutusuna Ahır yazıp ilgili gönderiyi bulması lazım ama mafişşş

şimdi hatırladım kesinlikle BodrumX rumuzlu şahıstı.

Alıntı NSHYDN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi hatırladım kesinlikle BodrumX rumuzlu şahıstı.
    Bingooo. Helal valla, kesinlikle oydu.

sonra kayboldu zaten. Ahıra kendi girdi heralde

Millet korkudan mı yazmıyor diğer köyde yoksa en gevezeler ceza aldığı için mi yazan yok?

Yedek hesabı olan yok mu yav? İyi bir borsacının her zaman B,C ve D planları olmalı.

Sizin için Asap olayını çözmeye gayret edicem. Umarım başarabilirim. Dün bu site kapanmıştı. Ne çabuk haberiniz olduda, açılmış.

Neyse, salak sacma insanlar. Hayatimizda 2 dakikamizi harcamayacagimiz kisilerle forumlarda muhattap olmak zorunda kaliyoruz. Bu i.nelerden dolayi da faydali olmaya calisanlar kaciriliyor.
    Evet mesela sende aynı tarz yaklaşıp yucin ile ortada bir şey yokken gelip buraya yazıyorsun. Sende osman in dediği şeye biraz önem ver. Aynı düşünceler olmasın kimsede. Biraz sende dikkat etmelisin. Hemen kopurme ama, dediğimi önce bir düşün.

Bak hala niz li falan konuşuyorsun, 1 sene falan deyip, bizler ayrı kisileriz bunun farkında olamayacak kadar kafan basıyor olmamalı. Bilip bilmeden onyarginla.
    Ayrıca kimsenin başını agrittigimi sanmıyorum. Baş ağrın varsa niye bu tarafa çağırdın beni.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)